Letní herecká škola pro děti ve věku 5-9 let

Letní herecká škola pro děti ve věku od 5 do 9 let

Letní příměstský tábor na krásném místě v Praze pro holky i pro kluky, zkrátka pro všechny děti, které by rády pronikly do tajů divadelního světa, anebo si chtějí zábavu a třeba najít nové kamarády.

Představujeme letošní Letní hereckou školu pro děti ve věku od 5 – 9 let. Týden naplněný hravostí, fantazií, divadelním dobrodružstvím a nezapomenutelnými zážitky, které zanechají v dětech vzpomínky na celý život. Připravte se na krásný letní týden v srdci královských Vinohrad!!

Kdy: 12. – 16.8. od pondělí do pátku vždy od 9 – 15 hod.

Cena: 5450 Kč (stravování a nápoje zajištěny:-))

Kde:  V krásných prostorách našeho nového studia v Praze hned vedle Riegrových sadů.

Co budeme těch 5 dní dělat?

Na našem táboře se ponoříme do divadelní „hantýrky“ a společně objevíme různé role a povolání, která se v divadle uplatňují. Možná ani netušíte, kolik lidí pracuje na přípravě jednoho představení. Budeme mít příležitost nahlédnout do jejich světa a vyzkoušet si jejich práci na vlastní kůži.

Samozřejmě se nevyhneme ani základním hereckým a improvizačním cvičením. Děti se naučí, jak si vytvořit postavu, improvizovat a reagovat na různé situace. A co je nejlepší, poznají spoustu nových kamarádů, kteří mají stejnou vášeň pro divadlo.

Naše dny budou plné tvoření, hraní a zábavy. Budeme společně zkoumat různé divadelní techniky, vytvářet scény, tvořit rekvizity a kostýmy. Každý den bude plný nových výzev a příležitostí pro kreativitu každého z Vás.

Během tábora se děti také naučí sebevědomě vystupovat před druhými. Budeme pracovat na jejich komunikačních dovednostech, vyjádření emocí a práci s hlasem. Postupně budeme získávat jistotu a sebedůvěru, kterou pak využijeme při přípravě vystoupení.

A na závěr tábora předvedeme své umění vystoupením pro naše blízké, rodiny a přátele. Děti budou mít možnost ukázat, jak daleko se během týdne dostali, a zářit na jevišti při představení, na kterém jsme tvrdě pracovali.

A kdo bude děti divadelním světem provádět?

Doubravka Dostálová

Doubravka studuje na DAMU divadelní pedagogiku na Katedře výchovné dramatiky na pražské DAMU. Rozvoji dětí a dospívajících se věnuje přes pět let a také je frekventantkou Eko – Arteterapeutického výcviku. S vedením divadelních kurzů má bohaté zkušenosti se zacílením na práci s dětmi, teenagery, a dospělé s mentálním a kombinovaným postižením. Svou divadelní práci propojuje s výtvarnou a literární tvorbou.

Dopřejte svým dětem nezapomenutelné divadelní dobrodružství plné zábavy, tvořivosti a nových přátel! Těšíme se na všechny na Střeleckém ostrově v centru Prahy.

Lze uhradit i přes fond FKSP, nebo kartou Benefit Plus.

DatumMísto konáníPopisCenaObjednávka
12.8. - 16.8.2024Herecké studio, Blanická 27, 120 00 Praha 2Od pondělí do pátku-
od 9:00 do 15:00
Už se moc těšíme. 🙂 Částečně volno. 🙂
5.450KčObjednat