Letní herecká škola pro děti ve věku 9-13 let

Letní herecká škola pro děti ve věku od 9 do 13 let

Letní příměstský tábor pro děti na nejúžasnějším místě v srdci Prahy – Střeleckém ostrově! Představujeme letošní Letní hereckou školu pro děti ve věku od 9 – 13 let. Bude to týden naplněný dobrodružstvím, zábavou a nezapomenutelnými zážitky, které zanechají v dětech vzpomínky na celý život. Připravte se na krásný letní týden přímo u řeky Vltavy!

Kdy: 14.8. – 18.8. od pondělí do pátku vždy od 9 – 15 hod.

Cena: 4 700 Kč (stravování a nápoje zajištěny:-))

Kde: V krásných prostorách KKafe na Střeleckém ostrově.

Co budeme těch 5 dní dělat?

Na našem táboře se ponoříme do divadelní „hantýrky“ a společně objevíme různé role a povolání, která se v divadle uplatňují. Možná ani netušíte, kolik lidí pracuje na přípravě jednoho představení. Budeme mít příležitost nahlédnout do jejich světa a vyzkoušet si jejich práci na vlastní kůži.

Samozřejmě se nevyhneme ani základním hereckým a improvizačním cvičením. Děti se naučí, jak si vytvořit postavu, improvizovat a reagovat na různé situace. A co je nejlepší, poznají spoustu nových kamarádů, kteří mají stejnou vášeň pro divadlo.

Naše dny budou plné tvoření, hraní a zábavy. Budeme společně zkoumat různé divadelní techniky, vytvářet scény, tvořit rekvizity a kostýmy. Každý den bude plný nových výzev a příležitostí pro kreativitu každého z Vás.

Během tábora se děti také naučí sebevědomě vystupovat před druhými. Budeme pracovat na jejich komunikačních dovednostech, vyjádření emocí a práci s hlasem. Postupně budeme získávat jistotu a sebedůvěru, kterou pak využijeme při přípravě vystoupení.

A na závěr tábora předvedeme své umění vystoupením pro naše blízké, rodiny a přátele. Děti budou mít možnost ukázat, jak daleko se během týdne dostali, a zářit na jevišti při představení, na kterém jsme tvrdě pracovali.

A kdo bude děti divadelním světem provádět?

Teodora Kochová

Dorka s radostí propojuje vášeň k divadlu a tvořivému sebevyjádření se svou schopností citlivě pracovat s dětmi a mladými lidmi. Vystudovala proto divadelní pedagogiku na Katedře výchovné dramatiky na pražské DAMU. Rozvoji dětí a dospívajících se věnuje přes pět let v rámci skautského oddílu, kde vede letní tábory i pravidelné víkendové akce. Má za sebou několik filmových rolí, zkušenosti čerpala i v dabingu. Má široký záběr do všech uměleckých oborů – hudební produkci a improvizaci rozvíjí při hře na lesní roh, kytaru či při zpěvu. Fascinuje ji výtvarno a možnosti jeho propojení s divadlem. 

Dopřejte svým dětem nezapomenutelné divadelní dobrodružství plné zábavy, tvořivosti a nových přátel! Těšíme se na všechny na Střeleckém ostrově v centru Prahy.

Lze uhradit i přes fond FKSP, nebo kartou Benefit Plus.

DatumMísto konáníPopisCenaObjednávka
14.8. - 18.8.2023KKafe, Střelecký ostrov 336, 110 00 Praha 1Od pondělí do pátku-
od 9:00 do 15:00
Už se moc těšíme. 🙂 Částečně volno. 🙂
4.700KčObjednat