Letní herecké improvizace

Letní herecké improvizace

s Honzou Lepšíkem a Markét Pellarovouo lektorech

Objev, co je v Tobě a vyraz do nového školního roku s novým sebevědomím!

Naše letní herecké soustředění je určeno všem osobám starších 18 let, kteří si chtějí v uvolněné atmosféře, o kterou se postarají lektoři i skvělá parta, vyzkoušet na vlastní kůži, co všechno předchází tomu, aby se herec stal hercem. Během soustředění účastník pozná, jakých technik je možno použít, co všechno je potřeba zvládnout, kde jsou naše silné stránky, na kterých se dá stavět, a kde naopak rezervy a co s nimi počít. Podíváme se na to, jak se dostat k ucelenému divadelnímu tvaru. Prožít celý proces od „první čtené” až k „slavné premiéře”.

Letni herecke improvizace

Tato akce probíhá v nádherném prostředí pomezí v samotném srdci Krkonoš v krásném hotelu Svět HARMONIE v Lánově, více zde: https://tedec.webnode.cz/. Toto výjimečné prostředí poskytuje perfektní podmínky pro naše aktivity a to i při nepřízni počasí. Kromě krásné zahrady živlů, přilehlé ekofarmy a hotelového wellness, máme k dispozici i perfektní divadelní zkušebnu! 🙂 Už se opravdu moc těšíme!!!!!

Co nás konkrétně čeká? Práce s hlasem, rytmem a pohybem, práce s vnitřními impulzy, práce s emocí, vnímání partnerů a prostoru, jak využít improvizační cvičení v životě pro pohotovost v nejrůznějších situacích, inspirování se druhými a druhých, alternativní divadelní postupy, práce s předmětem , kostýmem, poslouchat a objevovat impulzy vlastního těla, jak se zbavit trapné trémy a především skvělá parta a SDÍLENÍ… Zkrátka už se moc těšíme a je toho hodně!

Kurz povede Markéta Pellarová a Jan Lepšík. Maximální počet účastníků je 20 osob.

Pokud chcete strávit pár krásných srpnových dnů třeba takto, jste srdečně zváni. V ceně je zahrnuta kromě kurzovného i strava – plná penze + pitný režim a ubytování ve dvou až trojlůžkových pokojích. Takže zbývá jenom přihodit nějaké to kapesné v případě, že byste se chtěli zdržet v hotelovém baru.  

Hudební nástroj vítán. 😉

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.

Objednávka

DatumMísto konáníPopisCenaObjednávka
29. 7. 2020 - 2. 8. 2020 MARINA
Týnec nad Labem
Začínáme 29.7. v 18.00 a končíme 2.8. ve 13.00.6850,- KčObjednat

Organizační informace

Příjezd a odjezd:

Po vlastní ose, podrobné instrukce obdržíte emailem. Začínáme 15.8. v 18.00 zahajovací večeří a končíme 19.8. ve 13.00. závěrečným obědem.

Ubytování:

Ubytování ve dvou nebo trojlůžkových pokojích. Každý z pokojů má svoji koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC.

Stravování:

V ceně. Zajištěno po celý den. Za příplatek možno zajistit vegetariánskou stravu.

Způsob platby:

Po odeslání objednávky vám přijdou na váš email instrukce k platbě. Pro rezervaci místa je nutno zaplatit do 14 dní od objednání zálohu 2.000 Kč, zbytek do 2.8.2018.