Letní herecké improvizace

Letní herecké improvizace

s Honzou Lepšíkem a Markét Pellarovouo lektorech

Objev, co je v Tobě a vyraz do nového školního roku s novým sebevědomím!

Naše letní herecké soustředění je určeno všem osobám starších 18 let, kteří si chtějí v uvolněné atmosféře, o kterou se postarají lektoři i skvělá parta, vyzkoušet na vlastní kůži, co všechno předchází tomu, aby se herec stal hercem. Během soustředění účastník pozná, jakých technik je možno použít, co všechno je potřeba zvládnout, kde jsou naše silné stránky, na kterých se dá stavět, a kde naopak rezervy a co s nimi počít. Podíváme se na to, jak se dostat k ucelenému divadelnímu tvaru. Prožít celý proces od „první čtené” až k „slavné premiéře”.

Letni herecke improvizace

Tato akce probíhá v nádherném prostředí pomezí Českého středohoří a Kokořínska v kulisách určených pro časosběrné natáčení dokumentárního filmu. Toto výjimečné prostředí poskytuje perfektní podmínky pro naše aktivity.

Co nás konkrétně čeká? Práce s hlasem, rytmem a pohybem, práce s vnitřními impulzy, práce s emocí, vnímání partnerů a prostoru, jak využít improvizační cvičení v životě pro pohotovost v nejrůznějších situacích, inspirování se druhými a druhých, alternativní divadelní postupy, práce s předmětem , kostýmem, poslouchat a objevovat impulzy vlastního těla, jak se zbavit trapné trémy a především skvělá parta a SDÍLENÍ… Zkrátka už se moc těšíme a je toho hodně!

Kurz povede Markéta Pellarová a Jan Lepšík. Maximální počet účastníků je 20 osob.

Pokud chcete strávit poslední srpnový týden třeba takto, jste srdečně zváni. V areálu se také nachází bar, kde se točí pivo a jiné tekutiny a pochutiny. Doporučujeme nějaké kapesné stranou.  Vše ostatní je v ceně !!!

Hudební nástroj vítán. 😉

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.

Objednávka

DatumMísto konáníPopisCenaObjednávka
27. 8. 2017 - 31. 8. 2017Stvolínky u České LípyZačínáme 27.8. v 18.00 a končíme 31.8. ve 13.00.6.800 KčObjednat

Organizační informace

Příjezd a odjezd:

Po vlastní ose, mapu s instrukcemi obdržíte emailem. Začínáme 27.8. v 18.00 a končíme 31.8. ve 13.00.

Ubytování:

Ubytování je v ceně ve stylově zařízených maringotkách. Maringotky jsou pro dva až 6 lidí, výběr dle možností.

K dispozici jsou sprchy s teplou vodou a suché wc. Spacáky s sebou.

Stravování:

V ceně. Zajištěno po celý den. Za příplatek možno zajistit vegetariánskou stravu.

Způsob platby:

Po odeslání objednávky vám přijdou na váš email instrukce k platbě. Pro rezervaci místa je nutno zaplatit do 14 dní od objednání zálohu 2.000 Kč, zbytek do 17.8.2017.