Letní herecké improvizace

Letní herecké improvizace

s Honzou Lepšíkem a Markét Pellarovouo lektorech

Objev, co je v Tobě a vyraz do nového školního roku s novým sebevědomím!

Naše letní herecké soustředění je určeno všem osobám starších 18 let, kteří si chtějí v uvolněné atmosféře, o kterou se postarají lektoři i skvělá parta, vyzkoušet na vlastní kůži, co všechno předchází tomu, aby se herec stal hercem. Během soustředění účastník pozná, jakých technik je možno použít, co všechno je potřeba zvládnout, kde jsou naše silné stránky, na kterých se dá stavět, a kde naopak rezervy a co s nimi počít. Podíváme se na to, jak se dostat k ucelenému divadelnímu tvaru. Prožít celý proces od „první čtené” až k „slavné premiéře”.

Letni herecke improvizace

Tato akce probíhá v nádherném prostředí na břehu řeky Labe v krásné Marině Týnec,

více zde: https://www.marinatynec.cz/

Toto výjimečné prostředí poskytuje perfektní podmínky pro naše aktivity a to i při nepřízni počasí. 🙂 Už se opravdu moc těšíme!!!!!

Co nás konkrétně čeká? Práce s hlasem, rytmem a pohybem, práce s vnitřními impulzy, práce s emocí, vnímání partnerů a prostoru, jak využít improvizační cvičení v životě pro pohotovost v nejrůznějších situacích, inspirování se druhými a druhých, alternativní divadelní postupy, práce s předmětem , kostýmem, poslouchat a objevovat impulzy vlastního těla, jak se zbavit trapné trémy a především skvělá parta a SDÍLENÍ… Zkrátka už se moc těšíme a je toho hodně!

Kurz povede Markéta Pellarová a Jan Lepšík. Maximální počet účastníků je 20 osob.

Pokud chcete strávit pár krásných prázdninových dnů třeba takto, jste srdečně zváni. V ceně je zahrnuto kromě kurzovného i ubytování v chatkách nebo karavanech. Stravu lze zajistit v Hospůdce na Maríně, nebo vlastní, nebo to můžete příjemně kombinovat,., v každé chatce či karavanu je kuchyňka se základním vybavením. Hospůdka nám bude po celý pobyt k dispozici, tedy nezapomeňte  ještě přihodit nějaké to kapesné pro případné osvěžení v ní. 🙂

Hudební nástroj vítán. 😉

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.

Objednávka

DatumMísto konáníPopisCenaObjednávka
1. 7. 2022 - 5. 7. 2022 MARINA
Týnec nad Labem
Začínáme 1.7. v 18.00 a končíme 5.7. ve 13.00.7820,- KčObjednat

Organizační informace

Příjezd a odjezd:

Po vlastní ose, podrobné instrukce obdržíte emailem. Začínáme 1.7. v 18.00 slavnostním uvítáním a končíme 5.7. ve 13.00. závěrečným rozloučením. V pondělí večer hrajeme!!! :))

Ubytování:

Ubytování ve dvou až čtyřjlůžkových jednotkách (chatky, karavany). Každá ubytovací jednotka má svoji  vybavenou kuchyňku. Nově zbudované společné sociální zařzení ( sprchy a WC).

Stravování:

Vlastní, možno objednat dopředu v Hospůdce na Marině , snídaně, obědy i večeře.

Způsob platby:

Převodem na účet. Po odeslání objednávky vám přijdou na váš email instrukce k platbě. Kurzovné je třba uhradit nejpozději 14 dní před zahájením, v případě překročení kapacity rozhoduje o přijetí do letního kurzu datum platby.