Herectví pro pokročilé

Herectví pro pokročilé – navazující kurz

Herectví pro pokročilé je tříměsíční kurz určený všem absolventům našich ZÁKLADNÍCH KURZŮ HERECTVÍ. Směřuje k prohloubení hereckých a divadelních dovedností. Během tohoto hereckého kurzu se zdokonalíte ve svém mluveném projevu (přirozený a dostatečně znělý hlas), seznámíte se s psychologickým herectvím, s prožíváním a s metodou Stanislavského a M. Čechova. Prostřednictvím pohybových cvičení lépe poznáte své tělo. Na jednotlivých divadelních a filmových textech si všichni vyzkoušíte rozmanitost postav a tvorbu postavy na základě rozboru textu. Jako účastníci projdete cvičeními v dialogickém jednání a naučíte se partnerskému jednání na jevišti. A nakonec v  závěrečném představení zužitkujete nabyté zkušenosti.

Kurz vedeme s důrazem na individuální přístup k jednotlivým začínajícím hereckým osobnostem. Lektor upřednostňuje kreativní a imaginativní výuku s možností věnovat se citlivým jednotlivostem detailně. Protože herectví se týká především citů a pocitů je důležitý otevřený postoj s možností sebepoznání.

Kurz doporučujeme i budoucím adeptům uměleckých škol, připravujících se na talentové zkoušky z herectví.

Lektorem tohoto kurzu v Praze je skvělý herec, režisér a pedagog Alexandr Minajev.

DatumMísto konáníPopisCenaObjednávka
5.4.2023zkušebna Kurzů Herectví
( Budečská 36, Praha)
Kurz probíhá každou středu (12 lekcí + 1 víkend) ve zkušebně Kurzů Herectví vždy
od 18:00 do 20:30 hodin.
Kurz je zcela obsazen.
7820,00 kčObjednat
24.4.2023Skautský institut, sál, Moravské náměstí 12, Brno

Kurz probíhá každé pondělí ( opět 7 lekcí)
ve Skautském institutu. Vždy od 19.00 do 21:30 hod.
Zatím volno.

3990,00 KčObjednat
19.9.2022zkušebna Kurzů HerectvíPro velký zájem otvíráme také pondělky. Kurz bude probíhat každé pondělí (12 lekcí + 1 víkend) ve zkušebně Praze. Vždy od 18.00 do 20:30.
Kurz již proběl.
7.700,00 KčObjednat