Letní intenzivní kurz pro teenagery

Letní intenzivní kurz pro teenagery

Toto týdenní soustředění je určeno primárně pro naše teenagery, kteří už nejsou v našich kurzech nováčky, rádi však uvítáme také teenagery, kteří už mají s herectvím nějaké zkušenosti a zajímal by je náš styl práce. Tentokrát to bude hodně intenzivní, od pondělka do pátku, od 9:00 do 15:00. Oběd a pitný režim je zajištěn.

Kurz bude probíhat v naší zkušebně na Vinohradech a v případě krásného počasí vyrazíme na dopolední rozhýbání se do přilehlých Riegrových sadů. 🙂

Co budeme spolu těch 5 dní dělat?

Celkově půjdeme víc do hloubky. Soustředíme se na tempo, rytmus, práci s textem, praktická herecká cvičení, které nám pomohou komplexně uchopit herecký projev.
Budeme rozšiřovat smyslové vnímání, představivost, poznávat a posouvat možnosti vlastního těla, pohybu a hlasu.

Budeme víc pracovat s postavami a s pevnějším textem, učit se, jak se dostat do role. Budeme improvizovat a rozvineme to, čeho jsme se jen v předchozích kurzech dotkli.

Poslední páteční odpoledne slavnostně zakončíme výstupem, který věnujeme rodičům a budeš-li chtít třeba i kamarádům;  podle nálady je třeba zapojíme i do hry. Věříme, že si to všichni užijeme. :))

Certifikát o absolvování tohoto kurzu je samozřejmostí.

 

Určeno pro mládež ve věku 13-17 let.

 

Celým tímto intenzivním procesem Tě bude provázet herečka a naše skvělá lektorka Tereza Havránková.

Tereza Havránková je absolventkou činoherního herectví na JAMU. Čerstvě má za sebou tříměsíční intenzivní herecký kurz v Berlíně. Pochází z Prahy, kde byla členem legendární divadelní skupiny OLDstars. Ráda se věnuje pohybu (akrobacii, tanci) a pohybovému herectví. Absolvovala také Workshop ve Švýcarsku, Masterclass Lecoq a workshop Commedia dell Arte s Martinou Krátkou. Hraje v Brně a v našich kurzech učí teenagery a filmové herectví.

DatumMísto konáníPopisCenaObjednávka
5.8. – 9.8. 2024Herecké studio, Blanická 27, Praha 2Od pondělí do pátku-
od 9:00 do 15:00
Už se moc těšíme. 🙂 Částečně volno. 🙂
5.970KčObjednat